Kullanım Şartları - Mustafa Sabri OĞUZ

Duyurular

Kullanım Şartları

MsOguz.com web sitesi, Teknoloji, Yazılım, Webmaster, Grafik Tasarım, Bilişim ve İngilizce konularına değinen kişisel bir blog sayfasıdır.

İçerik Kullanımı

Sitede yayınlanan içerikler (telifi belirtilenler hariç) tarafımca hazırlanmıştır ve MsOguz.com adresi üzerinden bana ait olup, bu içeriklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı adına bu içeriklerin belirtilen şartları yerine getirmeniz halinde ticari olmayan amaçlarla kullanımı serbesttir.

Gereken Şartlar;

  1. Yayınlanan içerikleri değiştirmeden kullanmak zorundasınız.
  2. Basılı veya dijital medya'da kullanmak istediğiniz içeriği mutlaka msoguz.com adresini kaynak göstermek zorundasınız
Bu şartlar yerine getirilmeden içeriklerin kullanımı halinde her türlü hukuki haklarımı kullanma hakkım vardır.

İçerik olarak sunulan yazı, resim, uygulama ve linkler fayda sağlamak üzere hazırlanmıştır. Bu içeriklerin kullanımı sizin sorumluluğunuz da olup, doğabilecek herhangi zarardan msoguz.com sorumlu değildir.

İnteraktif Bölümlerin Kullanımı

Sitenin interaktif bölümlerinde yapılan yorum ve görüşler kullanıcıların sorumluluğundadır. MsOguz.com bu bölümlerde yayınlanan içerikten sorum değildir. Yine interaktif bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda MsOguz.com bu mesajları silmeye ve kullanıcıya haber vermeksizin ihbar ve üyeliğini sonlandırma  hakkına sahiptir.

MsOguz.com bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme, yayından kaldırma hakkına sahiptir.

İletişim

Her türlü öneri, fikir, soru ve isteklerinizi iletişim sayfasından bana bildirebilirsiniz...

English Version